10 Şubat 2018 Cumartesi

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

14 Şubat Sevgililer Günü 2018 için çok az gün kaldı. Eğer siz de sevgilinize ne hediye alacağınızı hala bulamadıysanız, onun burcuna göre sevebileceği bir hediye alabilirsiniz. Burçlara Göre Hediye Fikirleri Nelerdir? Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediye Fikirleri Neler? Yazımıza göz atın.

Koç Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Koç burçları yerinde duramayan kıpır kıpır bir karaktere sahiptirler. Bunun sebebi belki de ilkbaharın ilk ayında doğmuş olmalarına borçlu da olabilirler. Spora ve hareket halinde olmaya düşkün oldukları için,  Koç Burcu olan kişilere spor malzemeleri ve spor ayakkabı gibi hediyeler alabilirsiniz.

Boğa Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Boğa burları konfora ve rahata düşkün halleri ile evlerine de bağlı yapıdadırlar. Hayatlarını kolaylaştıracak ve kullanışlı olabilecek her türlü ev eşyaşı ve kişisel eşya boğa burcunun hoşuna gidecektir. Kadınlar için küçük mutfak aletlerini de tercih edebilirsiniz.

İkizler Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Yakın çevresi ile sürekli bağlantı içinde olmayı seven İkiler burcu kişilerine iletişimi destekleyici hediyeler almak, onları mutlu edecektir. Cep telefonu, bilgisayar gibi hediyeleri seveceklerdir. Yeni konular öğrenmeyi seven İkizler Burcu için çeşitli kitaplar da güzel birer hediye olabilir.

Yengeç Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Göründüklerinden çok daha duygusal olan Yengeç Burcu kişileri için kadınlarına sevili pelüş oyuncaklar alabilirsiniz. Erkek yengeç burçları için ise sevdiği müzik grubunun konserine bilet almak onu hem şaşırtabilir, hem de hoşuna gidebilir. Evcil hayvan bakabilmeye müsait bir durumu var ise barınaktan onun için evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

Aslan Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Eğlenmeyi, ön planda olmayı seven neşeli bir karaktere sahip aslan burcu kişileri için kadın erkek farketmez, onlar için hazırlanmış keyifli ve eğlenceli bir akşam programını çok seveceklerdir. Ayrıca aslan burcu kişilerine üzerinde isminin yazdığı hediyeler almanız da onları mutlu eder.

Başak Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Derli toplu, titiz yaşamayı seven, detaycı Başak burcu kişileri okumayı ve daima kendini geliştirmeyi seven akıllı kişilerdir. Onunla hikayesi olan bir kırtasiye eşyası, en sevdiği kitap, hayatını düzenlemesi için ona özel yaptırılmış bir ajanda gibi hediyeler düşünülebilir.

Terazi Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Yönetici gezegeni Venüs olan Terazi Burcu kişiler, ikili ilişkilerde, romantik, güzellik, estetik gibi konularda çok daha iyilerdir. Cilt bakım kremleri, parfüm, istediği makyaj malzemeleri, ya da beğendiği şık bir ayakkabı veya elbise onun seveceği şeyler arasındadır. Terazi erkekleri için de yine saat, parfüm, tarzını yansıtan bir giysi hediye seçenekleri arasında olabilir.

Akrep Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Geçmiş ile bağ kurmayı seven romantik akrep burcu kişileri için kadınlarına daha çok kırmızı rengin hakim olduğu hediyeler alabilirsiniz. Erkekler için de yine sevebileceği aksesuarlar düşünülebilir.

Yay Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Hayata olumlu bakmayı becerebilen, neşeli yay burcu kişiler, seyahat etmeyi çok severler. Seyahat ile ilgili bir hediye, bir konser bileti, sevgililer gününe çok uymasa da topluca arkadaşlar ile planlanmış bir akşam yemeği onların enerjilerini daha da yükseltecek ve geceden keyif almalarını sağlayacaktır. 

Oğlak Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Oğlak burcu kişileri hayatın olumsuz yanlarını fazla görse de tedbiri elden bırakmaz ve zor günlerinde dahi sevdiklerinin yanında olmasını bilirler. Aşırı pahalı olmasa da her zaman anlamını koruyacak bir takı oğlak kadını için ideal hediye olabilir, iş hayatına düşkün olan oğlak erkeklerine ise bununla ilgili hediyeler, aksesuarlar alabilirsiniz.

Kova Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Koca burcu insanları herkeste olan şeylerden pek hoşlanmazlar. Onların moda kavramı bile kendi sevecekleri tarzda olan her şeydir. Sadece onda olabilecek ya da ona özel tasarlattırdığınız bir hediye kova burcunu mutlu edecektir. Tablo, plak, albüm gibi hediyeler...

Balık Burçlarına Sevgililer Günü Hediyesi

Duygusal ve romantik balık burcu kişileri, kadınlarına baş harflerinden oluşan bir kolye, yanında onu sevdiğinizi anlatan bir mektup ile verilebilir. Erkekleri için de yine duyguları ve hayalgücünü harekete geçiren hediyeler düşünülebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder