22 Aralık 2017 Cuma

Mavi Marin Stili Dekorasyon Fikirleri

Mavi Marin Stili Dekorasyon Fikirleri

    Mavi Marin Stili Dekorasyon Fikirleri ile evlerinizde mavi ve beyazın harika uyumunu yaşayıp, yazın ve deniz havasının getirmiş olduğu ferahlığı kışın bile hissedebilirsiniz.

Mavi Marin Dekorasyon

    Mavi Marin Dekorasyon son günlerde evlerde hatta iş yerlerinde dahi sıkça tercih edilen bir konsept olarak karşımıza çıkıyor. Evlerdeki Deniz Havası stili ile denize ait unsurlar dekorasyonlara, objelere yansıtılarak evlerimize geliyor. Yatak odası, yemek odası kadar banyo ve mutfak içinde bu Mavi Marin dekorasyon fikirleri kullanılabiliyor.


    Mavi Marin Dekorasyon objeleri arasında; çapa, gemi dümeni, halat ayrıntıları, deniz kabukları, balıkçı ağı gibi evin havasını değiştirecek objeler mavi ve beyaz renklerle bütünleştirilerek sunuluyor.
    Seçeceğiniz ev tekstili ürünlerinde de bu tarz obje baskılı olanları tercih ederek, halınızdan, yastık kılıfı ve çarşafınıza kadar her şeyde mavi marin stili kullanabilirsiniz.

Mavi Marin Stili Aksesuarlar

    Mavi Marin Stili Aksesuarlar evinizdeki marin temasını tamamlayıp istediğiniz konsepti evinize yansıtma da size yardımcı olacaktır. Duvarlarınızda deniz temalı dekoratif tablolar kullanabileceğiniz gibi denizi çağrıştıran her obje ile hayal gücünüzü kullanarak yaratıcı dekorasyon fikirleri oluşturabilirsiniz.


    Mavi Marin Stili seçenekleri arasında öncelikle mavi ve beyaz renkler gelse de bunun dışında zikzak desenleri ve deniz temasına sahip baskılı duş perdeleri, banyo takımları ya da fon perdeleri kullanmak da mümkün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder