23 Aralık 2017 Cumartesi

Bu Sinema Salonunda Yatarak Film İzlenecek

Bu Sinema Salonunda Yatarak Film İzlenecek

    İstinyepark'taki yataklı sinema salonu hizmete açıldı. İstinyepark yataklı sinema salonu konusunda Türkiye'de bir ilke imza atarak bu ilginç sinema salonuna ev sahipliği yapıyor.

    Yataklı sinema salonu içinde lüks bir şekilde keyifle film izlemenin bedelini ise loca başına 150 lira olarak belirlendi.

Yataklı Sinema Salonu

    Güney Kore'nin sinema salonu konusunda dev olan şirketi CJ CGV İstinyepark'taki salonu almak için tam olarak 800 milyon dolar ödedi. Yataklı Sinema Salonu Locaları içerisinde mısır ve içecek sınırsız olarak müşterilere sunuluyor. Bu son derece lüks yataklı sinema salonu içinde film izlerken, reklam ve film arası olmaması da izleyiciler için iyi mi yoksa kötü mü henüz bilinmiyor.

Yataklı Sinema Salonunda Uyuyakalma Riski

    Şahsen ben sinemaya gittiğimde 3D gözlükle izlenen filmlerde dahi, gözlüğün etkisiyle zaten karanlık olan sinema salonunun daha loş hale gelmesi sonucu birkaç kez uyuyakalmış biri olarak; muhtemelen rahat bir yatakta uzanıp film izlerken hele birde 3D gözlük takıyorsam ne olur siz düşünün. Ya da locaya 150 lira verdiğiniz için ne olursa olsun uyumayacaksınız. Tabi Yataklı Sinema Salonu olayı çok daha farklı yerlere de çekilecektir şüphesiz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder