10 Ağustos 2016 Çarşamba

Erdek Ant Camping Kamp Tüyoları

Erdek Ant Camping Kamp Tüyoları

    Herkese merhabalar, bu haftada Erdek Ant Camping' teydik. Kamp tutkunlarının yolu Erdek civarına düşerse bence ilk tercihleri bu kamping olmalı. Genel olarak biz çok beğendik. Kamping çok düzenli, temiz ve diğerlerine nazaran tenha. Tenha olmasının sebebi ise; kamp sahibinin kendi prensiplerince müşteri alıyor ve günü birlikçileri almıyor olması... Ancak bu çok iyi bir şey, sadece kampçıların ve karavancıların olduğu güzel bir ortam sunuyor müşterilerine.


    Ant Camping sahibi aynı zamanda yer sahibi de olduğundan gözü gibi bakıyor mekana, kendi temizliğini bizzat kendi sürdürüyor. Kamp yerlerinde duş ve tuvaletler bir hayli önemlidir. Burada tuvaletler tertemiz ve çiçek gibiydi, diğer kamplarda tuvalet kağıdı peşinde koşup artık vermiyoruz gibi cevaplar duyarken burada tuvalet kağıdı hiç eksik olmuyor ve tabiki mis kokulu sıvı sabunlar.  
    Mutfağı da çok otantik, kampın orta kısmında yer alıyor ve burası da gayet temiz, düzenli. Mutfakta bulunan iki buzdolabı ortak kullanım için ve hafta sonları dahi rahat rahat yetiyor. Zaten karavanlarla gelenlerin araçlarında buzdolabı olduğundan, ortak buzdolablarını sadece çadır kampçıları kullanıyor.

Ant Camping Fiyatları

    Gelelim Ant Camping' in fiyatlarına, belki Erdek' in diğer kamplara göre günlük elektrik de kullandığınızda 5-6 lira daha fazla olabilir ama kesinlikle buna değer... İki kişi bir çadırda günlük elektrik dahil toplam 39 TL ye konakladık. Çadır alanlarınızın hizzasında minik bir masa iki sandalye ve üçlü priz var akşamları masanın üzerindeki direkte romantik kırmızı gece lambaları yanıyor. Ant Camping' in sitesine göz atmak isterseniz BURAYA TIK TIK
    Kampın hemen önünde plajı var deniz temiz ama burası yazın en sıcak anında bile püfür püfür esiyor üşütmemeye dikkat edin. Erdek' e yolu düşen herkes mutlaka Ant Camping' i ziyaret etmeli :). Son olarak söylemeliyim ki kampa doğru kişilerle gidin, çünkü kamp huzur bulma yeridir, mutsuz olma yeri değil. Sevgilerle Kalın, Hoşçakalın...    Dipnot: Ant Kamping lokasyon olarak geçen ziyaret ettiğim Kapıdağ Kamping' in hemen yanı, fakat ikisini kıyaslamak gerekirse bir daha Kapıdağ Kamping' e asla gitmem. Yoğun kalabalık, günübirlikçi mangalcı, piknikçiler, pis ve sürekli tıkanan tuvaletler ile kalabalığı kaldıramayıp sürekli kesilen elektrik gibi temel sorunlar Ant Kamping' de asla yok. Ama yine de Kapıdağ Kamping ile ilgili yazıma göz atmak isterseniz BURAYA tıklayıverin...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder